Hotel Emerich

ubytovanie Pec pod Snezkou
 

*** Hotel Emerich / ubytovanie Pec pod Snezkou

Hotel Pec pod Snezkou Emerich
Ubytovanie Hotel Emerich Pec pod Sněžkou :
Trojhviezdičkový horský hotel Emerich (bývalá chata ČKD) Vám ponúka ubytovanie v novo príjemne zariadených izbách v kľudnej lokalite Veľká Paseka nedaleko Pece pod Sněžkou. Hotel sa nachádza v čistom a krásnom prostredí najvyšších českých hôr v Krkonošiach.

Dôležité upozornenie - V čase od 30. 03. do 26. 06. 2009 a 06. 09. - 05. 12. 2009, ďalej od 31. 03. do 25. 06. 2010 a 06.09. - 04. 12. 2010  je HOTEL mimo sezónu UZAVRETÝ!

Hotel Emerich Velká Paseka ubytovanie :
Celková kapacita hotela je 42 lôžok v 21 izbách, možnosť prístelky. Pre ubytovanie je tu pripravených 9 dvojposteľových izieb, 10 trojposteľových izieb a 2 štvorlôžkové izby. Dve dvojlôžkové izby je možné využiť na ubytovanie pre jednu osobu. Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením. Vo väčšine izieb je TV a niektoré izby sú s balkónom.

Emerich hotel ubytovanie v Krkonošiach Veľká Paseka reštaurácia :
V hoteli je reštaurácia a vináreň s panoramatickým výhľadom na najkrajšiu časť Krkonôš s najvyššou horou Sniežkou. Reštaurácia zabezpečuje stravovaní hostí formou raňajky, ktoré sú v cene ubytovania. Tiež je možná polpenzia alebo plná penzia.

Velká Paseka ubytovanie Emerich Hotel služby :
Bežné hotelové služby. Parkovanie pri hoteli je možné iba v lete a to bez poplatku. V hoteli je služba, ktorá zabezpečuje prepravu osôb i batožiny (pozri cenník). Pre chvíle oddychu a relaxácie hotel ponúka príjemné posedenie v hotelovej reštaurácii alebo na letnej terase. Pre študentské kolektívy zvýhodnené ceny. A služby boli rozšírené o infra saunu - fínska sauna.

Dovolenka Krkonoše Hotel Emerich Veľká Paseka aktivity v okolí :
V letnom období je to ideálne miesto pre relaxáciu a vysokohorskú turistiku. Najvyhľadávanejším miestom v lete je bezpochyby najvyššia hora ČR Sněžka (1602), na ktorú sa možno vyviezť visutou sedačkovou lanovkou z Pece pod Sněžkou. Zdatní turisti môžu vystúpiť na túto horu peši niekoľkými cestami. V zime potom je okolie vhodné na lyžovanie - hotel stojí priamo pri hlavnej zjazdovke JAVOR v Peci pod Sněžkou s možnosťou aj nočného lyžovania.
Hotel Pec pod Snezkou Emerich - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pec pod Snezkou Emerich - hotel má reštauráciuHotel Pec pod Snezkou Emerich - hotel má vináreňHotel Pec pod Snezkou Emerich - V hoteli je biliardHotel Pec pod Snezkou Emerich - možnosť pripojenia na internetHotel Pec pod Snezkou Emerich - k dispozícii letná terasaHotel Pec pod Snezkou Emerich - k dispozícii kavareňHotel Pec pod Snezkou Emerich - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Pec pod Snezkou Emerich - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pec pod Snezkou Emerich - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pec pod Snezkou Emerich - Izby s vlastnou toaletouHotel Pec pod Snezkou Emerich - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: